Řešení vrásek v oblasti obličeje není otázkou utrácení spousty peněz a vyhledávání odborníků. Zastavte čas pravidelným cvičením díky rituálům s obličejovou jógou. Obličej získá mladistvý a svěží vzhled a krásně omládnete!

Plastická chirurgie nebo botoxové výplně umí divy, ale co když není řešení pouze směrem medicíny, ale sama sobě dokážete být tou nejlepší lékařkou. Navíc obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv vás to napadne – když jste v kuchyni, řídíte nebo ve vaně.

Cvičením obličejové jógy rozjasníte obličej, který zároveň posilníte. Kůže je orgán, který se vyvíjí a mění v čase a skládá se ze tří vrstev – epidermis, dermis a subcutis, navíc se každá z nich skládá z několika dalších vrstev.

EPIDERMIS

Je vrstva, která je nejvýše a má za cíl udržovat vodu, chrání nás před vnějšími škodlivými látkami jako jsou viry a bakterie.             

DERMIS

Je prostřední vrstva kůže a jejími hlavními složkami jsou elastin a kolagen. Kvalita této vrstvy ovlivňuje, jak pružná je naše pokožka a jak je silná. Životní styl (UV záření, nedostatečné množství kolagenu nebo změny teploty) ovlivňuje kvalitu vrstvy dermis. Veškeré uvedené faktory jsou pak jasným viníkem vzniku vrásek.

SUBCUTIS

Jedná se o nejhlubší vrstvu kůže, která působí jako „tlumič“, zmírňují nárazy těla a také udržuje energii. Jedna z podvrstev jsou také tukové buňky, které se shlukují do větších polštářků, které jsou patrné na pokožce nevzhlednou celulitidou.

Kůže je pro nás branou mezi vnějším a vnitřním prostředím. Kvalitní péčí o svou pokožku dokážete pohodlí svého těla jednoduše ovlivňovat a ovlivníte si tak i své vnitřní pocity.

Díky cvikům s obličejovou jógou zkvalitníte úroveň všech tří vrstev pokožky (epidermis, dermis i subcutis). Cílem obličejové jógy je zkvalitnit krevní oběh, a tak dostat více živin na správné místo. Pleť tak bude rozjasněná, zdravá a eliminujete známky stárnutí.

Pokud chcete dosáhnout rychlých výsledků, cvičte obličejovou jógu 1x denně 10-20 minut a za prvních 14 dní uvidíte patrné výsledky. Po prvních 3 měsících si změn v obličeji bude všímat i vaše okolí.

TIP1: Jak vyhladit vrásky v oblasti čela? Položte bříška prstů na čelo, hřbety rukou dejte k sobě (úroveň na čele mezi očima) a projíždějte bříšky prstů směrem ke spánku, tahem tlačte na kůži a směřujte do stran.

TIP 2: Jak na pytle pod očima? Položte si prsty pod každé oko, prsty směřují k nosu, horní ret přetáhněte přes horní zuby, 30 sekund se dívejte do stropu.

Použitím přírodních produktů navíc pokožce dodáte živiny, které kůže potřebuje pro krásný a vitální vzhled.