Po dlouhé zimě a chladném počasí se naše pokožka potřebuje znovu probudit k světu a revitalizovat. Použitím přírodních výrobků dodáte své kůži maximum živin, jaké si po tak namáhavém období může jen přát. A výsledky uvidíte jedna báseň!

Zapomeňte na drahou kosmetiku, ušetřete své těžce vydělané peníze a raději si dopřejte kvalitu, která vás překvapivě finančně vyjde na mnohem přívětivější investice. Tu nejdražší práci za nás totiž udělá příroda sama.

To, jak pleť vypadá na povrchu je výsledkem toho, jak zdravé je tělo uvnitř. Pokud máte dostatek vitamínů, vody, dostatek pohybu, spánku a relaxujete na čerstvém vzduchu můžete k dokonalosti udělat ještě jeden krůček a tou je kvalitní kosmetická péče přírodními produkty. Co si pokožka nedokáže vyrobit sama, jí jednoduše dodáte zpátky.

Kvalita výběru kvalitní kosmetiky by měla být podobná kvalitě výběru skladby potravin, které konzumujete. A pozor, tady opravdu nejde o fakt čím dražší, tím lepší, protože to už dávno nemusí být pravdou. Nám jde o co nejčistší formu potravin i kosmetiky, která má maximum živin. V této situaci si často můžete všimnout, že i čím méně jsou produkty upravované, tím jsou kvalitnější.

Péče o pokožku by měla probíhat správně v pravidelných intervalech vždy ráno a večer. Kůže je tvořena z několika vrstev a díky působení škodlivému UV záření, procesům oxidace, špatné stravě a nekvalitnímu životnímu prostředí, ve kterém žijeme, pokožka stárne. To je všechno důvodem, proč naše pokožka vypadá povisle, zašedle a bez svěžího výrazu.

Krátkodobým řešením může být použití peelingových procesů, které ale narušují vrchní vrstvu pokožky a při nadměrné nebo chybné aplikaci se otevírá brána pro nejrůznější viry a bakterie. Těmto aplikacím se můžete naprosto vyhnout, pokud použijete správnou kosmetiku, která nenarušuje kožní vrstvy.

Komerčně komunikované výrobky jsou nadupané chemickým složením, které vaší pleti škodí. Po jejich aplikaci na pokožku vnímáte krásný efekt, ale ten je bohužel krátkodobý.

Pokud chcete svou pokožku zachránit od chemie a nekonečných procesů, které nemají význam, zaměřte se na přírodní oleje a séra, která dodají maximum živin a dosáhnete tak maximálního efektu podpory struktury vaší pokožky.

Většina olejů se aplikuje na očištěnou pleť spolu s vodou, díky vodě se olej krásně absorbuje a dosáhnete maximálního efektu.