"Nákup přírodního deodorantu je frustrující. Víme to, také jsme to zkoušeli. Možná už jste začali pochybovat, jestli vůbec někdy najdete nějaký, který opravdu funguje..."  Laurie & Brett, zakladatelé značky

Značka Natural Deodorant Company vznikla díky touze vytvořit perfektní přírodní deodorant, který je funkční a není potřeba ho nanášet každých pár hodin. Po řadě neúspěšných pokusů se Laurie a Brettovi podařilo v roce 2015 uvést na trh Clean Deodorant Balm, který byl následně oceněn nezávislou komisí. 

Deodorant se napřed stal oblíbencem v centrech jógy a následně se rychle z okolí Londýna šířil dál za hranice Velké Británie. Dnes je značka Natural Deodorant Company každodenní součástí životů různě aktivních lidí po celém světě.

Proč je tak milují? Všechny produkty  jsou 100% přírodní, bez konzervantů, alkoholu, umělé parfemace a palmového oleje. Jsou certifikované jako cruelty-free a registrováné jako veganské. 

V portfoliu Natural Deodorant Company si můžete vybrat ze tří různých variant v závislosti na typu kůže a životním stylu.

Jsme si jisté, že si najdete kombinaci síly a vůně, která vám padne a už nebudete hledat jiný. Pořád váháte? Zkuste některou z mini variant a přesvědčte se na vlastní kůži!