Péče o pokožku obličeje by měla být součástí každodenní rutiny u žen, ale i u mužů. Pravidelná péče se správně zvolenými přípravky dokáže odvrátit nebo zmírnit problémy pleti a známky stárnutí. Každá péče je pro pleť velkým plus, ale ta správná by měla zahrnovat několik kroků, které na sebe navazují a přípravky se v účincích podporují. 
Každá pleť je jiná a každá vyžaduje jinou péči a výživu. Nicméně čištění, hydratace a dávka výživy by měla být součástí každé z nich. Jen sestava přípravků se bude lišit v závislosti na typu pokožky. Vyberte si z našich osobně vyzkoušených přípravků, za které dáme ruce do ohně. :-) 

Bezpečné opalování

Bezpečné opalování

Chemie je všude kolem nás, proč vlastně na sebe nanášíme něco, co nám může v budoucnu škodit?

Změny se neprojeví hned, ale po nějaké době.. Občas se projeví vyrážkou, někdy ekzémem, někdy svěděním, ale jedno je jasné..

kůže je svou plochou největším orgánem v lidském těle a má váhu 7-10 kilo.

Nanášením chemické kosmetiky se brání a vyvolává reakce. 


Ve zdravém těle zdravý duch

Ve zdravém těle zdravý duch

To, že jsou všechny naše smysly propojené je známé již dlouhá léta. Lidé se věnují nejrůznějším očistám těla i mysli a všemožné rituály je tak mají navést na zdravější a pevnější životní styl.

Začněte postupnými krůčky a jako první krok si nastavte aktivní životní styl. Uvidíte, že i po menší vycházce změníte myšlení, nadýcháte se čerstvého vzduchu a budete mít skvělý pocit, že jste pro sebe něco udělali. Protože každý krok se počítá..!