Naše poslání

Péče o krásu je součástí každodenních aktivit, ať se jedná o muže nebo ženy. Přírodní kosmetika nám nabízí šetrné řešení bez chemických látek. Užíváním přírodních a čistých produktů v péči o vaši pokožku docílíte báječných výsledků a vaše tělo bude křičet blahem po vitamínech a dalších nutričních látkách, které jsou v organické kosmetice obsažené.

Výrobky z přírodní produkce se netýkají pouze moderního světa. Jedná se o maximální podporu vašeho zdraví, kterou můžete využít. Můžete být přeci krásná, opečovávaná, aniž byste škodila přírodě nebo sama sobě.

V našem sortimentu objevíte exkluzivní modely pro nás trh, jsme výhradním distributorem několika značek, o které se staráme a vybíráme je s největší péčí pro naše klienty. Každý model z našeho portfolia pečlivě vyzkoušíme, detailně prověříme, protože péče o vás je naším klíčovým faktorem.

V našich koupelnách najdeme nejvíce plastů, které slouží jako balení většiny kosmetických produktů. Postupně se tento trend mění a balení v plastu se nahrazuje alternativními metodami. Máte pocit, že to nemůže být pravda? Naše výrobky jsou toho důkazem. Výrobci v našem portfoliu nabízí produkty např. v hliníkových obalech nebo ve skle, které se snadno dají recyklovat a šetříme tak přírodu na maximum.

Jsme naprostými zastánci zdravého životního stylu. Stále se opakující zdravotní problémy jsou signálem, že vaše tělo volá o pomoc. Můžete mít problém s pletí, alergickými reakcemi, bolestivými dásněmi, suchou pokožkou, mastnými vlasy nebo lupy, ale napadlo vás někdy, že používáte nevhodnou kosmetiku, která vaši pokožku zatěžuje? Přesvědčte se na vlastní kůži a zažijte změnu, která přichází z čisté přírody.

Každá pleť je jedinečná a nám jde především o prémiovou péči naší pokožky. I to je důvod, proč každého dodavatele pečlivě prověřujeme za vás. Chceme mít 100% jistotu, že pro vás můžeme udělat maximum. Protože kvalita není o množství, ale o správném výběru.

Na našem eshopu se nemusíte obávat klamavých nebo zavádějících popisek. Protože každou položku, kterou u nás můžete objednat, jsme před vámi pečlivě zhodnotili. Pokud i přesto budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Obličejová jóga

Obličejová jóga

Po celém těle jsou naše svaly uchycené na kostech, jen v oblasti obličeje tomu tak není, a to je ten pravý důvod, proč pokožka tak rychle povadá. 

Řešení vrásek v oblasti obličeje není otázkou utrácení spousty peněz a vyhledávání odborníků. Zastavte čas pravidelným cvičením díky rituálům s obličejovou jógou. Obličej získá mladistvý a svěží vzhled a krásně omládnete!

Rozjasněte pleť posílením všech vrstev pokožky díky cvikům z obličejové jógy a bude se cítit jako bohyně!


Kdo jsme

Kdo jsme

Jsme bandička lidí, co si užívá zdravý životní styl :)

Každý si po svém užíváme své životy, bez sebe i spolu, ale výstup je stejný. Zdraví je pro nás prioritou a nechceme se podřizovat komerčním tahům!

Na našem eshopu najdete samé libovky, každou z nich testujeme i studujeme a snažíme se o maximálně pohodlný nákup u nás, který vám vykouzlí usměv na tvářích a celé dny plné zdravé krásy!


Naše poslání

Naše poslání

Péče o krásu je součástí každodenních aktivit, ať se jedná o muže nebo ženy.

Přírodní kosmetika nám nabízí šetrné řešení bez chemických látek.

Užíváním přírodních a čistých produktů v péči o vaši pokožku docílíte báječných výsledků a vaše tělo bude křičet blahem po vitamínech a dalších nutričních látkách, které jsou v organické kosmetice obsažené.


Ve zdravém těle zdravý duch

Ve zdravém těle zdravý duch

To, že jsou všechny naše smysly propojené je známé již dlouhá léta. Lidé se věnují nejrůznějším očistám těla i mysli a všemožné rituály je tak mají navést na zdravější a pevnější životní styl.

Začněte postupnými krůčky a jako první krok si nastavte aktivní životní styl. Uvidíte, že i po menší vycházce změníte myšlení, nadýcháte se čerstvého vzduchu a budete mít skvělý pocit, že jste pro sebe něco udělali. Protože každý krok se počítá..!