Váš VELKOOBCHOD  s přírodní kosmetikou a doplňky stravy🌿

VELKOOBCHOD

Společnost Meranto s.r.o. na českém a slovenském trhu působí již od roku 2017. Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí zahraničních přírodních kosmetických značek.

Pokud jste provozovatel e-shopu nebo prodejny kde byste rádi naše značky prodávali, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo e-mailem na ahoj@monbio.cz nebo info@meranto.cz 

Aktuálně v našem portfoliu naleznete tyto značky:

Little Butterfly je londýnskou značkou přírodní kosmetiky určené primárně pro maminky a jejich malé ratolesti. Jedná se o certifikované výrobky, které jsou organické a jejich zakladatelka se nechala inspirovat vlastní zkušeností z pozice maminky. Pro vlastní dítě snažila připravit tu nejlepší péči o jeho pokožku. Již od novorozence mu chtěla poskytnout maximum pro start do života a udělat tak jejich společný čas ještě kouzelnější.

Mezi výrobky najdete pečující krémy, koupelové oleje, ale i krásné dárkové sady, kde využijete třeba jako luxusní dárek kamarádce.

Značka Little Butterfly nemá jen tak ledajaké výrobky. Jejich kouzlo poznáte doslova na první dobrou. Luxusní krabičky zabalené v jemném papíru, přelepené štítkem značky, dodávají prémiovým produktům ten správný punc kvality. Jakmile je vyzkoušíte, budete se těšit na každý další rituál. O jejich účinnosti se přesvědčte sami. Jemná, vyživená pokožka, která má dostatek živin a je to vidět. 

 

 

Švédská organická a cruelty-free značka solární kosmetiky SUNTRIBE

Zakladateli jsou tři přátelé, milovníci přírody a outdoorových sportů. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny bez syntetických chemikálií, konzervačních látek, mikroplastů, alkoholu a parfému

Filozofie společnosti Suntribe je založena pouze na přísadách, které se ukázaly jako bezpečné jak pro lidi, tak i pro životní prostředí, při zachování plné účinnosti. V souladu se svou láskou k přírodě Suntribe používá pouze udržitelné obaly a zdroje certifikovaných přísad COSMOS Organic.

V případě zájmu o spolupráci, zasílání velkoobchodního ceníku a podmínek spolupráce nás prosím kontaktujete na e-mail ahoj@monbio.cz nebo info@meranto.cz 

Budeme se těšit na spolupráci.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.