Váš VELKOOBCHOD  s přírodní kosmetikou a doplňky stravy🌿

JouJou Botanicals Štětec na pleťovou masku 1 ks

Kód: JJ014_06910
Skladem
Snadná aplikace masky: Díky našemu na míru vyrobenému, opakovaně použitelnému aplikačnímu štětci dosVíce
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Kód:
JJ014_06910
EAN:
3859894141057
Objem:
1 ks
Lokální výrobce (CZ a SK):
Ne
Původ značky:
Chorvatsko
Popis JouJou Botanicals Štětec na pleťovou masku 1 ks

Snadná aplikace masky: Díky našemu na míru vyrobenému, opakovaně použitelnému aplikačnímu štětci dosáhnete bezchybné a hygienické aplikace masky. Je vyroben z velmi měkkých štětin, které jsou veganské a bez krutosti.

Hygienická aplikace: Zajistěte si pokaždé čistou a hygienickou aplikaci masky a podpořte tak zdravější péči o pleť.
Šetrné k citlivé pleti: Vhodné pro citlivou pleť: Velmi měkké štětiny jsou jemné a ideální pro citlivou pleť, které poskytují pohodlný a uklidňující zážitek.
Rovnoměrné rozložení produktu: Vhodný pro všechny typy štětců, které se nacházejí na povrchu pokožky: Snadno rozetřete složení masky rovnoměrně po pokožce, čímž zajistíte optimální pokrytí a účinnost.
Luxusní pocit: Vychutnejte si příjemný zážitek z našeho kartáčku, který je navržen tak, aby byl na pokožce luxusně měkký a příjemný.

Proč si ho zamilujete? ❤️

Štětiny jsou měkké a rovnoměrně roztírají masku po obličeji, takže nedochází k plýtvání produktem.

 

Skladování:

Obecně platí - při skladování se vyhněte teplotám nad 23 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle změny barvy a také podle nepříjemného zápachu.

Upozornění:

Určeno pouze k vnějšímu použití. Avšak ani přírodní kosmetiku nepoužívejte na otevřené rány. Při zasažení očí vyplachujte alespoň 15 minut vlažnou vodou od vnitřního koutku k vnějšímu. V případě, že nosíte kontaktní čočky, před vymýváním je odstraňte. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte pomoc lékaře. Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24 hodin. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky omyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek